Закрыть

Заказать ремонт

Время ответа 1-5 часа

Сложные ремонты / редкие запчасти
Отправить
Кому нужно быстрее - Пишите в viber viber
Кому нужно ище быстрее - Звоните

Метро "Дарниця"

(093)756-13-22

Метро "Политех институт

(067)218-77-98

Метро "Позняки"

(050)255-48-36

Вся Украина

(093)756-13-22
Закрыть

Дисплей iphone після води

 

 

 Під дисплей дисплея потрапила вода що робити

 
 Відомо, що однією з найпоширеніших проблем є потрапляння води або вологи під дисплей смартфона, зокрема iPhone. Якщо ваш iPhone потрапив у воду, негайно вийміть його та вимкніть. Вилучити батарею не вийде, оскільки потрібні спеціальні викрутки.
 
 
 Якщо вам доведеться перевозити пристрій, не накривайте його тканиною, оскільки це може призвести до збільшення вологості, що є небезпечним для пристрою. Просто розмістіть iPhone на горизонтальній поверхні та якнайшвидше зверніться до сервісного центру. Не варто панікувати, оскільки в 90% випадків пошкоджується лише дисплей.
 
 

 Використання фена

 
 Наслідуючи найпоширеніші поради, не варто використовувати фен або покладати пристрій на батарею опалення. Висока температура може випаровувати рідину, але також може спричинити нові проблеми, такі як заглиблення води в складнодоступні місця.
 

 Використовуємо рис

 
 Ще одна порада полягає у використанні рису для сушіння телефона. Рис дійсно може поглинути частину вологи, але не велику кількість. Тому, якщо iPhone мав невеликий контакт з водою і вода не потрапила всередину, рис може допомогти. Однак, якщо вода потрапила під дисплей, її можна видалити лише за допомогою спеціального обладнання. Варто зазначити, що дисплей iPhone є модулем, що складається з матриці, тачскріна, захисного скла та підсвітки.
 
 

 Чому треба міняти дисплейний модуль саме в нашому сервісі?

 
 Ось кілька причин, чому краще всього міняти дисплей в нашому сервісному центрі:
 
  • Професійний підхід: Наші техніки мають великий досвід у ремонті смартфонів, у тому числі і заміні дисплеїв. Вони здатні здійснити ремонт без пошкоджень і забезпечити оптимальну якість роботи.

 

  • Оригінальні запчастини: Ми використовуємо лише оригінальні дисплеї та комплектуючі, що гарантує найвищу якість відтворення зображення, чутливість сенсору та тривалість експлуатації.

 

  • Гарантія якості: Усі наші ремонти супроводжуються гарантією на виконану роботу і використані запчастини. Це означає, що ви можете бути впевнені в якості наших послуг і мати спокій щодо подальшої роботи вашого пристрою.

 

  • Швидкість та зручність: Наш сервісний центр пропонує швидке обслуговування без зайвої втрати часу. Ви можете бути впевнені, що ваш смартфон буде готовий до використання якнайшвидше після заміни дисплею.

 

  • Приваблива вартість: Ми пропонуємо конкурентні ціни на заміну дисплеїв, що робить наші послуги доступними для широкого кола клієнтів. Отже, вибір нашого сервісного центру для заміни дисплею вашого смартфону - це найкращий варіант для забезпечення якості, надійності та зручності.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить